Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
متال دکور
متال دکور
تعداد محصولات 3 سال تاسیس 1391
مدیر عامل : خانه دات کام

درباره ما

 متال دکور

با پشتیبانی و خدمات شرکت B.S.T
صنعت ساختمان نقش بنیادی درحفظ و حراست ازثروت ملی کشوررا دارد . بخش عمده ازثروت ملی درخود ساختمان ها متبلور و مجسم میشود فلذا درتعریف ساختمان میتوان تمام فضاهایی را که انسان برای زیست ، کار، تولید ، توزیع ، ارتباطات و ارائه خدمات استفاده می کند را ساختمان نامید .
ساختمان ها درصورتی استحکام و زیبایی لازم و مفید را دارند که همواره با مصالح جدید ساخته و یا دکورشود . اجرای علمی دکوراسیون ساختمان زمانی تحقق خواهد شد که همواره ازتولیدات روز بهره گرفته باشد . با ترکیب مصالح ارائه شده توسط گروه متال دکور و سلیقه ایرانی می توان طراحی ویژه و منحصربفردی را درساختارساختمان ایجاد کرد و موجبات تشویق و ترویج آنرا فراهم نمود .
گروه متال دکورازسال 2012 میلادی به عرصه تأمین مصالح دکوراسیون وارد شده و هم اکنون انواع کاشی استیل – کاشی آلومینیوم - کاشی کریستال- کاشی کمپوزیت - کاشی ترکیبی و سرامیک آلومینیوم – سرامیک کریستال- سرامیک استیل – سرامیک کمپوزیت و سرامیک ترکیبی را عرضه می نماید . مجموعه متال دکور درسایه تجربیات حاصل ازفعالیت های مستمر و دسترسی به نیروی متخصص و فن آوری ای نوین جهانی توان رقابتی بالایی را در زمینه دکوراسیون ایجاد کرده بطوریکه تمامی محصولات ارائه شده توسط متال دکور درقسمت های مختلف منازل و دفاترکار و فروشگاهها ، زیبایی ای منحصربفردی را به تصویرمی کشد .
با محصولات متال دکور شامل کاشی استیل - آلومینیوم – کریستال میتوان درکمترین زمان با هزینه کم ، بیشترین بهره را برد و خیره کننده ترین مناظررا درمحیط زندگی و کارخود ایجاد کرد .
امیداست درسایه سازندگان ساختمان و کارشناسان دکوراسیون وصنوف وابسته ، با محصولات متال دکور تحولی نوین درصنعت ساختمان پدید آید .

تصاویراطلاعات مجموعه

نوع سازمان شرکت
موقعیت تهران, تهران
نام مدیر خانه دات کام
سال تاسیس 1391
تعداد شعب داخل کشور 5
وب سایت http://khane.com